Hadımköy Hurdacılar Hadımköy Hurda Firmaları

Hadımköy Hurdacılar Hadımköy Hurda Firmaları

Hurda metal geri dönüşüm sektörünü güçlendiren, deneyimli firmalardan biri olarak Atlas Geri Dönüşüm, Hadımköy bölgesinin dilediğiniz noktasından hurdalarınızı bizzat teslim almak için hazır! Alanında uzman kadromuz ve dürüstlük ile çalışkanlık ilkeleri çerçevesinde kurgulanmış iş disiplinimiz, hurdalarınızı en yüksek değerinden satın alarak işlememizi mümkün kılıyor. Daha temiz ve yaşanabilir bir çevrenin değerine inanıyor, iş süreçlerimizi yürütürken bunun sorumluluğunu alıyoruz. Hurda bakır alımı, hurda demir alımı, hurda kablo alımı ya da hurda nikel alımı gibi çok sayıda alanda hizmetlerimizi inceleyebilir, Fiyat Listesi sayfamızı ziyaret ederek en güncel günlük fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Yüksek oranda ürünleriniz için farklı bir fiyat teklifi almak, kilogram ya da tonaj cinsinden bir hesaplama yaptırmak için 0532 235 28 46 no’lu telefon numarasını arayabilirsiniz. Hadımköy Hurdacılar aramalarınızı sonlandırmaya hazırız!

Hadımköy Hurdacılar Nerelerden Hurda Alır?

Kabul ettiğimiz hurdaları nerelerken toplayabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle şunu söyleyelim: Atlas Geri Dönüşüm olarak bizler, neredeyse her hurda türünü kabul ederek sektöre bütünleyici bir noktadan bakıyoruz. Aşağıdaki alanların tümünden topladığınız hurdalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca, çok yüksek oranda hurdaya sahipseniz, özellikle inşaat ve sanayi bölgelerinde bulunuyorsanız bizden nakliye / transfer işlemi talep edebilirsiniz. Transfer işlemini profesyonel şekilde gerçekleştirerek iş alanlarınızı hafifletecek, bunu oldukça erişilebilir fiyatlara yapacağız.

Hadımköy bölgesinde hurda toplanabilecek ya da hurda satılan yerler aşağıdaki gibidir:

  1. Oto tamirhaneleri ve sanayi bölgeleri – Burada özellikle kablo hurda ve metal hurda ürünlerini yoğun olarak bulabilirsiniz.
  2. Yerel işletmeler – Yerel işletmeler plastik ve kağıt hurdaları sıklıkla üretirler. Bunları yeniden dönüştürmek için sizden satın almak ise bizim görevimiz.
  3. Üretim tesisleri ve fabrikalar – Çok çeşitli hurda bulabileceğiniz bu alanlarda eğer hurda sayısı çok ise bizden transfer talep edebilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olmaktan keyif alacağız.
  4. İnşaat şantiyeleri – Özellikle yaz aylarında artan ve hızlanan inşaat süreçleri, şantiyelerde biriken ve önemli bir hacim kaplayan hurdaları da beraberinde getiriyor. Bizler bu hurdalarınıza talibiz, üstelik en iyi fiyattan onları satın almaya da hazırız! 
  5. Hastaneler ve klinikler – Yine çok yüksek oranda hurda kağıt ve plastik üreten bu sağlık merkezlerindeki ürünler, geri dönüştürülmediği takdirde çevre için yok olması yüzlerce yıl sürecek atık riski anlamına gelmektedirler. Bizler Atlas Geri Dönüşüm olarak bu bölgelerden de hurdaları almayı ve onları üretim sürecine yeniden katılabilecek hale getirmeyi bu yüzden önemsiyoruz.
  6. Çiftlikler – Çok sayıda hayvana bakılan çiftlik tipi alanlarda da kağıt, plastik ve metal hurdaların sıklıkla üretildiğini söylemek mümkün. Bu bölgelerden Hadımköy hurdacılar araştırması yapıyorsanız ürünlerinizi düzenli olarak satın almaya ve onlara oldukça yüksek fiyat teklif etmeye hazırız. Bizimle hemen iletişime geçin ve çalışmaya başlayın. Vereceğimiz fiyatı duymadan hurdalarınızı başkasına satmamanızı tavsiye ederiz.

Hurda Bakır Beylikdüzü Gürpınar Yakuplu Haramidere Kavaklı

Hadımköy’de Her Yerden Hurda Toplanır Mı?

Hurda toplama süreçlerinde dikkat edilmesi gereken yegane detay, özel mülk kabul edilen alanlara giriş yapmamaktır. Bunun dışında kamuya açık noktalarda bulunan hurda ürünler sağlayıcılar tarafından sorunsuz şekilde toplanarak satılabilir. Mülk içerisinde bulunan hurdalar ise izin alındıktan sonra gerekirse belirli bir anlaşma yapılarak toplanabilir. Daha fazlası için iletişime geçin!


Paylaş: