Beylikdüzü Hurdacılar - Beylikdüzü Hurda Firmaları

Beylikdüzü Hurdacılar - Beylikdüzü Hurda Firmaları

Geri dönüşüm sektörü hem Türkiye hem de dünyada her geçen gün büyüyen, daha temiz ve gelecek vaat eden bir çevre yaratma umudunu yeşerten bir iş alanıdır. ATLAS Geri Dönüşüm olarak bizler, bu amaca hizmet edecek disiplinli, güvenilir ve güçlü bir iş ahlakı ile çalışmakta, Beylikdüzü’nün dilediğiniz bölgesinden en avantajlı fiyatlarla hurdalarınızı aldıktan sonra ayrıştırma ve geri dönüşüm çalışmalarını gerçekleştirmekteyiz.

Beylikdüzü Hurda Alımı Yapan Firmalar: Atlas Geri Dönüşüm 

Beylikdüzü hurdacılar araştırmanıza bir nokta koyacak olan firmamız, aşağıdaki özellikleri ile öne çıkmaktadır:

 1. Hurdalarınızın proje bazlı toplu alımı (özellikle kentsel dönüşüm ve inşaat projeleri) ya da günlük bazda düzenli alımı yapılmaktadır.
 2. Beylikdüzü hurda fiyatları İstanbul Metal Borsası ve Londra Metal Borsası tarafından belirlenen değerler çerçevesinde oluşturulmaktadır. Sizlere en yüksek hurda fiyat tekliflerini sunarak ilerliyoruz.
 3. Güvenilir alım süreçlerinde ödemeleriniz hurda alımının hemen ardından nakit olarak gerçekleştirilmektedir. 
 4. Farklı hurda tiplerinin neredeyse tamamı kabul edilmektedir. Bunlara plastik hurdası, kâğıt hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası ve daha fazlası dahildir. Ek sorularınız varsa ya da elinizdeki hurda tipi / miktarına göre özel teklif almak istiyorsanız 0532 235 28 46 no’lu telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Beylikdüzü Hurdalar Nerelerde Bulunur?

Hurda satışı yapmak amacıyla hurda toplamak istiyorsanız ve bu doğrultuda nerelere odaklanmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, aşağıdakilere göz atın:

 1. Akü sanayisi
 2. Kablolar
 3. Kablo kaplamaları
 4. İnşaat molozları
 5. Ambalaj sanayi
 6. Okul ve dershane çevreleri
 7. Fabrika çevreleri
 8. Kimyasal madde üretimi yapılan bölgeler ve çevreleri
 9. Hastane ve çevreleri
 10. Şantiyeler
 11. Şehir içerisinde yaşam alanlarının çevresi, çöp kovaları, geri dönüşüm kovaları

Topladığınız hurdaları merkezimize getirdiğinizde, bunların dijital tartılar aracılığı ile tartıyor, en adil ve emeğinizin karşılığı olan fiyatı sizlere sunuyoruz. Bu sayede sürdürülebilir ve iki taraf için de avantajlı bir iş ilişkisini kurmayı hedefliyoruz. Geri dönüşüm sektöründe kurumsal ve güvenilir bir yüz ile çalışmak isteyen herkes için, ATLAS Geri Dönüşüm olarak hizmete hazırız!

İdaltepe hurdacı,hurda 0536 245 61 09,hurdacılık,idaltepe hurda alanlar,idaltepe hurdacılar

Hurda Kâğıt Alımı Beylikdüzü – Kâğıt Hurda Çeşitleri

Hurda kağıt alımı için bir firma mı arıyorsunuz? Kullanılamayacak olan kağıtları ifade eden hurda kağıtlar, firmamız tarafından değerinde satın alınmaktadır. Kağıtların geri dönüşüm süreci ise aşağıdaki gibi işlemektedir:

 1. Kağıtların siz değerli hurda satıcılarından alınması
 2. Kağıtların tür, görünüm, renk, içerisindeki materyal bakımından sınıflandırılması
 3. Kağıtların parçalara ayrılması
 4. Kağıttan hamur elde edilmesi
 5. Filtreleme işlemleri
 6. Mürekkep yumuşatma çalışmaları
 7. Yeniden kullanıma hazır etme ve işleme alma süreçleri

İşte tüm bu profesyonel adımların ardından işlemler tamamlanmakta ve geri dönüşüm gerçekleşmektedir. Bu geri dönüşümün tamamlanması için sizlerin bizlere sattığı hurda kağıtların önemi oldukça yüksek. Beylikdüzü Hurdacılar arasında öne çıkan bir firma olarak bizler, kağıt hurdalarınızı değerinden satın alıyoruz. Dilediğiniz lokasyondan toplu şekilde transfer hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız yalnızca kâğıt hurda alımı değil, demir, nikel, kablo gibi çok sayıda materyalin de hurdasının alımını yapmaktadır. Hurda toplarken İstanbul Metal Borsasına göre değişen değerlere göz atarsanız, kendi toplama sürecinizi buna göre organize edebilirsiniz. Soru ve sorunlarınız varsa telefon numaramızı hemen arayın, görüşelim ve size fiyat teklifi iletelim!

Meta: Beylikdüzü hurdacı arayışlarınızda en avantajlı fiyat teklifleri, çok çeşitli hurda alımları ve güvenilir süreci ile ATLAS geri dönüşüm her zaman yanınızda.Paylaş: