Avcılar Hurdacılar Avcılar Hurda firmaları

Avcılar Hurdacılar Avcılar Hurda firmaları

Hurda toplama ve satma süreçlerinde profesyonel ve güvenilir bir firma ile çalışmak, bu süreci düzenli gelir kaynağınız haline getirmenizi sağlayabilir. Tam olarak bu yüzden profesyonel olarak bu sektörün öncüsü olduğumuz yılların sonunda, en iyi fiyatları hurdalarınız için veriyor ve onları düzenli olarak satın alıyoruz. Hurdalarınızı oto tamirhaneleri, hastane ve bakım evleri, çiftlikler, çöp kutuları, fabrikalar ya da üretim tesisleri, yerel işletmeler, ev tipi çöpler ya da atış poligonu tarzı alanlar arasında bulabilirsiniz. Gündelik olarak topladığınız hurdalar ya da bir proje dolayısı ile satmak istediğiniz yüklü miktarda hurdalar ile ilgili bizimle iletişime geçmek isterseniz, hemen 0532 235 28 46 no’lu telefonu arayabilirsiniz. Atlas Metal Geri Dönüşüm olarak bizler, Avcılar hurdacılar aramanıza avantajlı seçenekler ile son vermeye hazırız.

Hurda Fiyatları Nedir?

Avcılar hurdacılar arasında bizler, sektörün önde gelen fiyatlarını sağlayıcılarımıza sunmaya özen gösteriyoruz. Bunu yaparken İstanbul Metal Borsası ve Londra Metal Borsası fiyatlarını baz alıyor, adil ve eşitlikçi şekilde fiyat biçiyoruz. Bunun iki temek sebebi var: 

  1. İş ahlakı ilkelerimizden ilkini dürüstlük ve adalet oluşturuyor. Atlas Geri Dönüşüm olarak bizler, bu ilkeler çerçevesinde şeffaf ve hakkaniyetli şekilde ödeme yapmayı önemsiyoruz. Bu yüzden tüm dünyanın takip ettiği borsa platformlarının değerine göre fiyat biçmek en doğru karar olmaktadır. 
  2. Siz değerli hurda toplayıcıları ile düzenli ve sürekli bir iş ilişkisine sahip olmak, bizim için çok değerli. Her iki tarafın da kazandığı ve bu işi sürekli gelir kaynağı haline getirdiği bir sistemi tutturarak geri dönüşüm sektörünü güçlendirmeyi, onu sabit olarak verimli çalışan bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Geri dönüşüm, dünyamızın daha yaşanabilir ve gelecek nesillere miras olarak bırakılabilir bir hale gelebilmesi anlamına geliyor. 21. Yüzyılda üretim için harcanan milyonlarda tonluk hammadde, enerji ve daha fazlasını azaltacak yegane yöntem olan geri dönüşüm, Atlas ile güçleniyor.

Esenyurt hurdaci

Hurda fiyatları hakkında bilgi almak için Güncel Hurda Fiyatlarını paylaştığımız sayfaya göz atabilirsiniz. Ayrıca teklif almak isterseniz bizi telefonla arayın ve satmak istediğiniz hurdalar ile ilgili bilgi verin. Yüksek hacimli satışlarınız için bizzat bulunduğunuz noktaya gelmeye hazırız.

Neden Atlas Geri Dönüşüm? Avcılar Hurdacılar Hizmeti!

Avcılar hurdacılar arayışınızda karşılaştığınız firmalar arasından neden Atlas Geri Dönüşüm’ü tercih etmelisiniz? Aslında bakarsanız bu oldukça iyi bir soru. Bizler, 2011 yılından beri Ayhan Metal Geri Dönüşüm adı ile hizmet veriyoruz. Atlas Geri Dönüşüm de bu deneyimli, alanında uzman ve adından söz ettiren firmanın bir parçasıdır. Sektör tecrübemiz ise 1987 yılında AYHAN METAL SAN.TİC.LTD.ŞTİ adı ile başladı. Sektörde yeterince istikrarlı ve güvenilir bir hizmet vermenin öncelikle deneyim ile ilişkili olduğunu biliyor, size aradığınız deneyimi sunuyoruz.

Fazlası da var: Geri dönüşüm sürecine her türlü hurdayı katmanın önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden cam hurdası dışında neredeyse tüm hurda çeşitlerini kabul etmekteyiz. Buna makine hurdası, torna elmas ucu, titanyum, lehim hurdası, elektronik kart hurdası, hurda nikel grubu, hurda zamak grubu ya da hurda akü grubu da dahil. Aklınıza gelebilecek her türlü ürün için avantajlı bir teklif almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güven, istikrar ve sektör tecrübesi ile Atlas Geri Dönüşüm, bu alandaki yeni çalışma partneriniz olmaya çoktan hazır. Peki ya siz?


Paylaş: