Çorlu Hurdacılar Çorlu Hurda Firmaları

Çorlu Hurdacılar Çorlu Hurda Firmaları

Çorlu hurdacı arayışınızda bir numaralı adresiniz olacak Atlas Geri Dönüşüm, 1987’den bu yana güven, tecrübe ve disiplin ilkesi ile çalışıyor. Değerinden hurda alımı yapıyor, geri dönüşüm sürecinin her adımında dakik, özenli ve disiplinli şekilde gerekli teknik işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bizler için özellikle değerli hurda tedarikçilerimize hakkını vermek ve resmi olarak belirlenen metal borsası fiyatlarını baz almak, aşağıdaki açılardan önem taşıyor:

  1. Hurda toplayıcılığı ve hurda alım – satım dünyasından sağlanabilecek kazancı yüksek tutmak, bu işin sürdürülebilirliğini arttırmaktadır. Sürdürülebilirlik ise ülkemiz, çevremiz ve dünyamız için yaşamsal önem taşıyan geri dönüşüm sektörünün devamını sağlayacaktır.
  2. Güvene dayalı iş ahlakı çerçevesinde iş ortaklarımız ile uzun vadeli, yıllarca devam edecek bir ilişki kurmanın peşindeyiz. Çorlu Hurdacılar arayışınızda profesyonel bir firma ile muhatap olarak güvenilir bir süreç yönetmek isteyen tüm sağlayıcılar bizimle iletişime geçebilir.

Esenyurt Hurdacı – Cüne Geri Dönüşüm

En Avantajlı Fiyatlardan Hurda Alımı: Çorlu Hurdacı Geri Dönüşüm Firması

Çorlu bölgesinde bir oto sanayinin, fabrikanın, inşaat projesinin yakınında çok yüksek oranda hurdanız mı var? Atlas Metal Geri Dönüşümden fiyat almadan onları satmayın! Bizler, yalnızca Londra Metal Borsası ve İstanbul Metal Borsası tarafından belirlenen resmi ve adil fiyatlar tarafından şekillendirilmiş fiyat teklifimiz ile size avantajlı bir ticaret olanağı sunacağız. Verdiğimiz fiyatın yanı sıra, yüksek miktardaki hurdalarınızı profesyonel araçlarımızla yerinden alıyor, transfer derdini de ortadan kaldırıyoruz!

  1. İnşaat alanlarında,
  2. Oto sanayi bölgelerinde,
  3. Fabrikalarda,
  4. Kentsel dönüşüm bölgelerinde,
  5. Hastane komplekslerinin yakınlarında biriktirilmiş kilogram ve tonaj bazlı metal, kağıt, plastik, bakır, çinko hurdalarınız için hemen bizimle iletişime geçebilir, detayları görüşebilirsiniz. Atlas Metal Geri Dönüşüm olarak sizlere yalnızca bir telefon uzaklıktayız!

1987’den Bu Yana Geri Dönüşüm Sektöründe Güvenin Adresi: Çorlu Metal Hurdacı

Atlas Metal Geri Dönüşüm, 1987 yılında kuruldu ve şu anda İstanbul’un Esenyurt bölgesinde hizmet veriyor. Hizmetlerimiz arasında hurda demir alımı, hurda bakır alımı, hurda nikel alımı ve hurda kablo alımı bulunmaktadır. Fiyatlarımızın tamamı hurda sağlayıcılarına maksimum karı sağlayacak şekilde sunulmakta, geri dönüşüm ticaretine destek olma amacı taşımaktadır. 

Disiplinli, dakik ve modern çalışma sürecimiz doğrultusunda hurdaları aldıktan sonra onları belirlenen resmi gerekliliklere uygun geri dönüşüm sürecinden geçiriyor, çevre ve doğaya minimum atık bırakarak yaşanabilir bir dünyaya katkı sunmayı hedefliyoruz. Amacımız, çalışanlarına, topluma, çevreye ve iş ortaklarına saygılı, dürüst bir ticari süreç yöneterek sektörde Türkiye’deki öncü firmalardan biri haline gelmek. Sizler de güvenilir fiyat / satın alım ve transfer garantisi sunan Atlas Geri Dönüşüm ile iletişime geçmek için hemen 0532 235 2846 no’lu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Çorlu Hurda Alımı Fiyat Listesi

Çorlu hurdacılar arayışında şeffaf fiyat politikası ile öne çıkan firmamız, fiyat listesini de paylaşmaktadır. Hemen fiyat listesi sayfamıza giderek seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Ayrıca, tonaj ya da kilogram cinsinden özel fiyat teklifi almak isterseniz de bizi arayarak görüşme başlatabilirsiniz. 

Farklı hurda çeşitleri için sunduğumuz avantajlı fiyatlar ve çok sayıda hurda grubunu teslim alıyor oluşumuz ile Çorlu’da kapsamlı bir hizmet veriyoruz. Yalnızca cam, metal, bakır, kağıt gibi en popüler materyaller üzerinden değil, dijital ve elektronik kartlar, bilgisayar parçaları, yazıcı, monitör gibi elektronik cihazları da değerinden satın alıyor, geri dönüşüm sürecine dahil ediyoruz. Fiyat almak ve sorularınızı yöneltmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.


Paylaş: