Çerkezköy Hurdacılar Çerkezköy Hurda Firmaları

Çerkezköy Hurdacılar Çerkezköy Hurda Firmaları

Metal ve geri dönüşüm sektöründe öncü hizmetler, sektörün her iki tarafında olan sağlayıcı ve firmaların kar elde etmesini sağlıyor. Atlas Metal Geri Dönüşüm olarak bizler, hurdalarınızı değerinde satın alarak geri dönüşüm sektörünün güçlü, modern ve çevre dostu araçlarla gerçekleştirilmesine katkıda buluyoruz. 1987 yılından bu yana aşağıdaki hurda çeşitlerinin tamamını yüksek fiyatlar ile satın alarak bunları yenilenebilir hammadde dönüşümüne yeniden sokuyoruz:

 1. Bakır
 2. Çinko
 3. Kalay
 4. Nikel
 5. Bronz
 6. Kurşun
 7. Ve elbette en çok kullanılan materyal: Demir

Değerinden Satın Alıyor, Geri Dönüşüm Sürecine Katkıda Bulunuyoruz

Alanında uzman profesyonellerimiz ile sizlerden satın aldığımız hurdaları Dünya Londra Metal Borsası ve İstanbul Metal Borsası tarafından resmi olarak belirlenmiş hurda fiyatları üzerinden değerlendirmekteyiz. Geri dönüşüm sektörünün hem sağlayıcı hem de işleyici alanında çalışan tüm kolları için sürdürülebilir bir gelir kaynağını garanti etmek amacıyla, resmi fiyatlara bağlı kalmanın iş ahlakının temeli olduğuna inanıyoruz. Farklı tonajlardaki hurdalarınızı satın alırken aşağıdaki avantajlar ile ticaret sürecini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz:

istanbul hurda Beylikdüzü Büyükçekmece Hadımköy Esenyurt hurdacı - Esenyurt / İstanbul


 1. Hurda satıcı tarafının taleplerine göre peşin ya da vadeli ödeme seçenekleri mevcuttur.
 2. Ticaret sürecinde satın alınacak hurdanın fiyatları kilogram ve tonaj cinsinden belirlenmekte, farklı ticaret hacimlerine göre özel teklifler oluşturulmaktadır.
 3. Hurdalarınızı bulunduğunuz yerden alacak profesyonel araçlarımız ile zor işi biz hallediyoruz! İstanbul’un Çerkezköy bölgesinde özellikle kentsel dönüşüm gerçekleşen alanlarında çıkan yüksek oranlı hurdayı en kısa süre içerisinde profesyonel bir taşımacılık süreci ile tahliye ediyor, sizin de çalışma rutininizi kolaylaştırıyoruz. 
 4. Hurdalarınız Çerkezköy bölgesi dışında mı? Profesyonel araçlarımız yine de hizmet vermeye hazır! Bizimle 0531 085 73 29 numarası aracılığı ile iletişime geçmeniz yeterli.

Yeni Nesiller, Çevre ve Ülke Ekonomisi İçin: Çerkezköy Hurdacı Arayışınızda Bir Telefon Uzaklığınızdayız!

Çerkezköy hurdacılar aramanızda profesyonel bir firma ile muhatap olarak güvenilir bir süreç yönetmeniz mümkün. Atlas Metal Geri Dönüşüm olarak bizler, doğal kaynakların her geçen gün daha da hızlı şekilde tükendiği dünyamızda, yenilenebilir kaynaklara gerekli değeri vererek onları yeniden üretime sokma sürecine katkıda bulunuyoruz. Daha temiz bir dünya ve ülke için her geçen gün daha sıkı çalışıyor, özellikle inşaat projelerinin yoğun olduğu bölgelerde projenin akışını rahatlatacak ve çevre kirliliğini minimize edecek hızlı çalışma disiplinimizle transfer hizmeti sağlıyoruz. Hizmet detaylarını öğrenmek, hurdaları alırken sadık kaldığımız fiyat çizelgesine göz atmak için hemen güncel hurda fiyatları sayfamızı ziyaret edin! 

Çerkezköy Hurdacılar Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

Çerkezköy hurda alım hizmetlerimizde belirlediğimiz fiyatlar genellikle mevcut mevsime göre değişiklik gösterebiliyor. Metal borsasında belirlenen fiyatlar hem borsa hareketlerinden hem de mevcut piyasa hareketlerinden etkilenerek şekillenmektedir. Bizler de resmi olarak güncellenen fiyatlara sadık kalıyoruz.

 1. Mevsim faktörü: Çerkezköy hurda alım işlemlerinde mevsim faktörü hurdaların alım fiyatlarında oldukça etkilidir. Örneğin kış ayları inşaat projelerinin daha yavaş tamamlanabildiği ve daha zorlandığı bir dönem olduğundan, hurda fiyatlarında da artış yaşanabilmektedir.
 2. Geri dönüşüm sürecinin gerektirdiği iş yükü: Aynı değer ve kategoride değerlendirilen hurda materyallerinin fiyatları, ülkemizde ilgili ürünün geri dönüşümüne katkıda bulunan firma sayısı ya da gerekli iş yüküne bağlı olarak da değişiklik gösterebilir. Özellikle geri dönüşüm sürecinde ayrıştırma, toplama, sıkıştırma gibi farklı adımlarda gerekli teknolojilerin tedariği, hurdaların fiyatlarını şekillendirmektedir.

Çerkezköy hurdacılar arayışınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!


Paylaş: