Esenyurt Hurdacılar Esenyurt Hurda Firmaları

Esenyurt Hurdacılar Esenyurt Hurda Firmaları

Esenyurt hurdacılar aramanız en hızlı yanıtı sunabilmek adına profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile buradayız! Ekibimiz, 1987 yılında Ayhan Metal Geri Dönüşüm adı ile başlayan macerasına yeni bir marka ile devam etmektedir. Yılların verdiği sektör tecrübesi, sahip olduğumuz iş ağı ve profesyonellik ile sizlere modern bir iş deneyimi sunmaya hazırız. Esenyurt’un herhangi bir noktasından topladığınız hurdaların tamamını en yüksek fiyatlar teklif ederek satın alıyor, iş ilişkilerimizi güçlendirecek bir profesyonellik ve kurumsallık ile alım – satım süreçlerini yönetiyoruz. Atlas Geri Dönüşüm olarak bizler, yeni nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak adına her geçen gün daha çok çalışıyor ve sektörü güçlendirerek bir iş ahlakı ile şekillendirmeye devam ediyoruz. 

Esenyurt Bölgesinde Transfer Dahil Hurda Alım Hizmeti – Esenyurt Hurdacılar

İstanbul’un Esenyurt bölgesinin herhangi bir noktasında yüklü hurda çıkışı olan bir inşaat projeniz ya da farklı bir bölgeniz mi var? Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurda alımını transferini de üstlenerek gerçekleştirmek için yeni nesil, güçlü ve profesyonel araçlara sahibiz. Nakliyatını gerçekleştirdiğimiz hurdalar için size oldukça iyi bir fiyat teklif etmeye hazırız. Nakliyat dahil hizmetler genellikle bir iş alanında ortaya çıkan yüklü miktarda hurdalar için tercih edilmektedir. Bu tür hurdalar profesyoneller tarafından zamanında tahliye edilmediğinde iş sürecini yavaşlatabilir ya da işleyemez hale getirebilir. Bu yüzden doğrudan bizi arayarak bu hizmetimizi almak istediğinizi belirtebilirsiniz.


Esenyurt hurdacılar arayışınıza birinci seviye bir çözüm olmak isteyen bizler, Londra Metal Borsası ve İstanbul Metal Borsası tarafından verilen fiyatlar çerçevesinde hurda alımları için vereceğimiz teklifleri belirliyoruz. Bu sayede en hakkaniyetli ve yüksek oranlı teklifleri sunan firma haline geliyor, Esenyurt’ta binlerce hurda toplayıcısı tarafından bizzat tercih ediliyoruz. Sizlere de bizlerden fiyat almadan hurdalarınızı satmamanızı tavsiye ederiz. Profesyonel ve her iki tarafın kazancını esas alan çalışma ahlakımız ile sizlere iyi bir fiyat teklifi vermeye hazırız.

Esenyurt Hurdacılar Hangi Hurdaları Kabul Ediyor? 

Esenyurt hurdacılar arasında önde gelen bir firma olarak Atlas Geri Dönüşüm, aşağıdakilerin tamamını kabul etmektedir: 

 1. Hurda bakır grubu
 2. Hurda demir grubu
 3. Hurda alüminyum grubu
 4. Hurda kablo grubu
 5. Hurda kağıt grubu
 6. Hurda paslanmaz krom grubu
 7. Hurda sarı grubu
 8. Hurda plastik grubu
 9. Hurda kurşun grubu
 10. Hurda akü grubu
 11. Elektronik kart hurdası grubu
 12. Hurda nikel grubu
 13. Hurda zamak grubu
 14. Hurda çinko grubu

Ana Sayfa - Avrupa Yakası Hurdacı

Yukarıdakiler ve çok daha fazlasını en avantajlı fiyatlara satmak için direkt olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ödemeleri her satın alımın ardından en hızlı şekilde nakit olarak gerçekleştirmekteyiz. Tartımları ise hakkaniyet ve adaleti sağlamak açısından profesyonel elektronik kantarlar yardımı ile tamamlıyoruz. Bu sayede emeğinizin karşılığını tam anlamıyla almanızı sağlamak istiyoruz. 

Hurda Toplamak Para Kazandırır Mı?

Hurda toplama işini düzenli olarak yaptığınızda ve hurdalarınızı satın alması için profesyonel bir firma ile anlaştığınızda hurdaları temel kazanç kaynağınız haline getirmeniz mümkündür. Bol hurda sağlayan bölgelerde dolaşmak ve doğru saatlerde hurda toplamaya çıkmak en çok hurdayı toplamanızı sağlayacak faktörler arasında gösterilebilir. Bunu sağlamak amacıyla hurdalarınızı en profesyonel iş süreçleri çerçevesinde satın almaya hazırız. Bizlere sorularınızı yöneltmek ve bir iş anlaşması yapmak için hemen bizimle iletişime geçin.Paylaş: